Customer Reviews

Home

Customer Reviews

Customer Reviews


Çok güzel bir tatil geçirdik, tüm personel teşekkür ederiz. Seneye tekrar geleceğiz.

Hakan Erenler

17-02-2024

Guleryuzlu profesyonel personel turun her aninda ilgi en ust seviyedeydi gezdigimiz koylar sakin ve su vok parlak ve temizdi . Kelebekler vadisi simena myra antik kenti st nikolas kilisesi ve party bar sumugglers in cok eglenceliydi. Herkese V-GO yatciligi tavsiye ediyorum.

Ali Koyuncu

21-11-2023

Yacht was very good and crew were excellent. Cabins are small but that’s to be expected. Sleeping on deck is a great option. I did it it for a couple of nights. Lunch’s and dinners were very good, breakfast was the same each day, cheeses cucumber tomato olives bread local sausage and either hard boiled eggs or cheese omelette. Could use some variety, even some cereal and a toaster. Other than at meal times water has to be bought, surely free water could be provided all the time. But it was a great experience and a great group of people.

Stephen Pegg

12-10-2023

20 ağustos ta tesadüfen tanıştık V-GO ailesiyle Ogün 1 kabin boşa çıkmış bize Sezer bey iyi niyetli ve detaylı açıklaması samimi davranışı da göz ardı edilemez kararınızı verirseniz kabin sizin dediğinde 1 hafta nasıl olur diye düşünürken ofisdeki yiğit bey çok memnun kalacaksınız bizde bu turdayiz geçen sene beraber katıldığımız 3 ailede var dediğinde yıgit beyin samimiyetinden dolayı kararımız kesinleşti. Gerçekten 7 gün boyunca keyifli bir tatil yaptık tabiiki en önemlisi çok güzel birbirinden değerli 5 aileyle tanıştık ve güzel dostluklar kurduk. Bu turu dahada güzelleştiren Buket guletinin ekibiydi Başta kaptanımız Hakan'a , geleceğin kaptanı Cihan'a , Ahmet-e ve tabiki birbirinden lezzetli yemekleri sunumlariyla Şahin ustama ve Sezer beyede Yerge ailesi olarak çok çok teşekkür ederiz.V-go ailesiyle seneye başka ortalarda görüşmek üzere

Mehmet Yerge

21-09-2023

From the moment we started planning until the day we didn’t want to return home, Cezar and crew at v-go yachting answered all our questions, made our trip so comfortable and enjoyable, and was available 24/7 should we have any need. I highly recommend them.

Nadia Tedmori

04-10-2023

Buket teknesinde seyahat ettim. Tekne iyi olmasada mürettebatı için tekrar tercih ederim. Emin kaptan, Şahin şef, geleceğin kaptanı cihan ve ahmet muhteşem bir takım olmuşlar. Tatilimizi keyifli hale getiren bu arkadaşlara sonsuz teşekkürler. Herşey gönlünüzce olsun. Bir sonrakinde bu ekip neredeyse ben oradayım.

Özgür Ö

04-07-2023

V-Go yatcilik ile yaz tatilimizi ailecek cok keyifli gecirdik. Gocek’in muhtesem koyalarinda guler yuzlu personelimiz ile bizi cok memnun ettiler. Seneye rezervasyonumuzu simdiden ayarladik. Hersey icin V-Go ailesine cok tesekkur ederiz⛵️

Esra Oustouner

22-07-2023

Kapıdan girdiğiniz andan itibaren güleryüzlü personel ile karşılaşıyorsunuz. Personel aşırı ilgili tüm sorduğum sorularla gayet güzel anlayışlı şekilde ilgilendiler. Özellikle Aleyna Hanım işinde çok iyi .Aldığım hizmetten çok memnun kaldım, güvenilir bir yer, Fethiye'ye yolu düşen herkese tavsiye ederim

Gül A.

22-09-2023

İlgi ve alaka muazzam. Özellikle Aleyna Hanım her konuda yardımcı oluyor. Mavi turların vazgeçilmez adresi.

Hasret Köroğlu

03-07-2023

V-Go Yatçılık ile yaptığımız deneyim harikaydı! Personel çok dostça ve profesyoneldi. Tekne temiz ve bakımlıydı. Kesinlikle tekrar kiralama yapacağım!"

Fatih S.

07-06-2023

Mükemmel bir deneyim yaşadık! V-Go Yatçılık ekibi, tatilimizi unutulmaz kılmak için ellerinden gelenin en iyisini yaptı. Tekne tertemiz ve konforlu, manzaralar ise nefes kesiciydi.

Hakan Erdemir

02-08-2023

V-Go Yatçılık, lüks ve kaliteli bir hizmet sunuyor. Personel samimi ve yardımseverdi. Kesinlikle tavsiye ederim!

Şükrü S.

25-06-2023

V-Go Yatçılık ile muhteşem bir tatil geçirdik! Tekne, beklentilerimizi aştı. Her şey mükemmel planlanmıştı ve personel son derece profesyoneldi.

Zeliha Şen

01-07-2023

V-Go Yatçılık ekibi, tatilimizi unutulmaz kılmak için ellerinden geleni yaptı. Tekne, temiz ve konforluydu. Kesinlikle tekrar kiralama yapacağım!

Hatice P.

27-08-2023

V-Go Yatçılık ile harika bir deneyim yaşadık. Tekne, mükemmel durumdaydı ve personel çok misafirperverdi. Kesinlikle tavsiye ederim!

Şeyma A.

28-08-2023

V-Go Yatçılık, mükemmel bir hizmet sunuyor. Tekne, lüks ve konforlu. Personel ise son derece profesyonel ve yardımseverdi. Kesinlikle tekrar kiralama yapacağım!

Leyla Alımlı

21-09-2023

V-Go Yatçılık ile tatilimiz unutulmazdı. Tekne, beklentilerimizi karşıladı ve personel çok dostça davrandı. Kesinlikle tavsiye ederim!

Cengiz Yurttaş

04-09-2023

V-Go Yatçılık ekibi, tatilimizi muhteşem kıldı. Tekne, temiz ve bakımlıydı. Personel ise son derece profesyonel ve misafirperverdi. Kesinlikle tekrar tercih edeceğim!

Berk Merdanoğlu

11-10-2023

V-Go Yatçılık ile harika bir deneyim yaşadık! Tekne, mükemmel durumdaydı ve personel çok yardımseverdi. Kesinlikle tavsiye ederim!

Jülide Karatekelioğlu

12-06-2023

V-Go Yatçılık ekibi, mükemmel bir hizmet sundu. Tatilimiz boyunca her şey mükemmeldi. Tekne, temiz ve konforluydu. Kesinlikle tekrar kiralama yapacağım!

Recep Şenkazan

25-10-2023

V-Go Yatçılık ile yaptığımız tatil, beklentilerimizi aştı. Tekne, harika bir şekilde donatılmıştı ve personel çok profesyoneldi. Kesinlikle tekrar tercih edeceğim!

Bülent Macit

31-05-2023

V-Go Yatçılık ekibi, harika bir hizmet sundu. Tekne, mükemmel durumdaydı ve personel çok yardımseverdi. Kesinlikle tavsiye ederim!

Şengül Kazancı

07-11-2023

V-Go Yatçılık ile muhteşem bir tatil geçirdik. Tekne, temiz ve konforluydu. Personel ise çok profesyonel ve misafirperverdi. Kesinlikle tekrar kiralama yapacağım!

Cenk Yurtseven

19-10-2023

V-Go Yatçılık, lüks ve konforlu bir hizmet sunuyor. Tatilimiz boyunca her şey mükemmeldi. Personel ise son derece profesyonel ve yardımseverdi. Kesinlikle tavsiye ederim!

Selda Göksu

22-09-2023

Absolutely loved every moment of the Greek Islands cabin charter tour! The scenery was breathtaking, and the crew went above and beyond to ensure we had a great time. Can't wait to do it again!

Jennifer S.

12-05-2024

Had an incredible time exploring the Greek Islands on the cabin charter tour. The relaxed pace allowed us to soak in the beauty of each destination. Highly recommend for anyone looking for a peaceful getaway.

Phillip A.

13-06-2023

The Greek Islands cabin charter tour exceeded all expectations! Each island we visited was more beautiful than the last. The crew was fantastic, and the atmosphere onboard was so welcoming. 10/10 would do it again!

Katie M.

14-06-2023

Such an amazing experience sailing around the Greek Islands on the cabin charter tour. The accommodations were comfortable, the food was delicious, and the views were out of this world. Definitely a trip of a lifetime!

Gav K.

15-06-2023

Cannot recommend the Greek Islands cabin charter tour enough! It was the perfect mix of relaxation and adventure. Snorkeling in crystal-clear waters, exploring charming villages, and enjoying delicious Greek cuisine made for an unforgettable vacation.

Mellanie J.

15-06-2023

Just returned from the Greek Islands cabin charter tour, and I'm already planning my next trip back! Everything was perfect - the weather, the scenery, the company. Thank you to the crew for making this a truly memorable experience.

Youssouf Amari

17-06-2023

If you're considering a trip to the Greek Islands, look no further than the cabin charter tour! It was the highlight of my year. I loved every minute of sailing, swimming, and soaking up the sun. Already counting down the days until I can return.

Fatima Niyam

18-06-2023

The Greek Islands cabin charter tour was the perfect blend of relaxation and adventure. Snorkeling in hidden coves, dining on fresh seafood, and watching the sunset from the deck made for an unforgettable experience. Highly recommend!

Elizabet A.

19-06-2023

Just got back from the Greek Islands cabin charter tour, and I'm already missing it! The crew was fantastic, the food was delicious, and the scenery was stunning. It's a trip I'll never forget and would recommend to anyone looking for a unique and memorable vacation.

Giuseppe G.

20-06-2023

The Greek Islands cabin charter tour was fantastic! From the stunning views to the delicious food, every moment was a delight. The crew was friendly and helpful, making the experience truly memorable. Exploring the islands on the boat was a unique way to see Greece. I highly recommend it!

Melissa Grant

21-06-2023

Absolutely incredible experience with Turkey Blue Cruises by V-Go Yachting! From start to finish, every detail was meticulously planned, and the crew was exceptional.

Louis D.

22-06-2023

A serene journey through the turquoise waters of Turkey with V-Go Yachting left me in awe. Impeccable service and breathtaking views.

Dominic H.

23-06-2023

Exceeded all expectations! V-Go Yachting provided a luxurious and unforgettable vacation aboard their Turkey Blue Cruises.

Vinnie P.

24-06-2023

The epitome of relaxation and luxury. V-Go Yachting's Turkey Blue Cruises are a must for anyone seeking a dream getaway.

Erik H.

25-06-2023

Five-star service and unparalleled beauty. V-Go Yachting's Turkey Blue Cruises redefine the meaning of luxury travel.

Luke R.

26-06-2023

Embarking on a journey with V-Go Yachting's Turkey Blue Cruises was like stepping into a postcard. Simply breathtaking.

Barney C.

27-06-2023

Impeccable attention to detail and outstanding hospitality. V-Go Yachting's Turkey Blue Cruises are the ultimate escape.

Benjamin W.

28-06-2023

An unforgettable voyage through the stunning Turkish coastline with V-Go Yachting. Truly a once-in-a-lifetime experience.

Nico B.

29-06-2023

V-Go Yachting's Turkey Blue Cruises offer a perfect blend of relaxation, adventure, and luxury. Highly recommend!

Conor H.

30-06-2023

From the moment we stepped on board, we were treated like royalty. V-Go Yachting's Turkey Blue Cruises are second to none.

Layton G.

01-07-2023

Sailing with V-Go Yachting's Turkey Blue Cruises was an absolute delight. The crew's professionalism and warmth made our trip unforgettable.

Nieve M.

02-07-2023

Mesmerizing views, sumptuous cuisine, and top-notch service. V-Go Yachting's Turkey Blue Cruises set the standard for luxury vacations.

Mercedes K.

03-07-2023

An enchanting journey through the Aegean Sea with V-Go Yachting's Turkey Blue Cruises left us speechless. Pure bliss!

Lyndon C.

04-07-2023

V-Go Yachting's Turkey Blue Cruises are the epitome of luxury and relaxation. Every moment aboard was sheer perfection.

Abdur M.

05-07-2023

From the stunning sunsets to the crystal-clear waters, V-Go Yachting's Turkey Blue Cruises offered an unforgettable escape.

Mariyah D.

06-07-2023

Impeccable service, breathtaking scenery, and unparalleled luxury. V-Go Yachting's Turkey Blue Cruises are worth every penny.

Faizan B.

07-07-2023

V-Go Yachting's Turkey Blue Cruises exceeded all expectations. The crew went above and beyond to ensure our comfort and enjoyment.

Fraser M.

08-07-2023

A magical journey through Turkey's coastal wonders with V-Go Yachting. Highly recommend their Turkey Blue Cruises for a truly unforgettable experience.

Natalie G.

09-07-2023

V-Go Yachting's Turkey Blue Cruises offer a perfect blend of relaxation and adventure. An absolute must for anyone seeking luxury travel.

Bushra M.

10-07-2023

Sailing with V-Go Yachting's Turkey Blue Cruises was the highlight of our trip to Turkey. Unforgettable memories made in paradise.

Kimberly D.

11-07-2023

V-Go Yachting's Turkey Blue Cruises provided a seamless blend of luxury and cultural immersion. A truly enriching experience!

Jac P.

12-07-2023

Spectacular views, gourmet dining, and impeccable service - V-Go Yachting's Turkey Blue Cruises delivered on every level.

Ivan E.

13-07-2023

A journey with V-Go Yachting's Turkey Blue Cruises is like stepping into a dream. The beauty of the Turkish coast is unmatched.

Loui H.

14-07-2023

V-Go Yachting's Turkey Blue Cruises offer the perfect escape from the hustle and bustle of everyday life. Pure relaxation!

Emmie S.

15-07-2023

From the moment we boarded until the moment we disembarked, V-Go Yachting's Turkey Blue Cruises exceeded our wildest expectations.

Samson S.

16-07-2023

V-Go Yachting's Turkey Blue Cruises are a testament to luxury and sophistication. The perfect way to explore the stunning Turkish coastline.

Tatiana G.

17-07-2023

A seamless fusion of adventure and indulgence. V-Go Yachting's Turkey Blue Cruises offer an unparalleled vacation experience.

Junior O'Sullivan

18-07-2023

Impeccable service, luxurious accommodations, and stunning scenery - V-Go Yachting's Turkey Blue Cruises have it all.

Cohen N.

19-07-2023

V-Go Yachting's Turkey Blue Cruises provide an intimate and personalized experience unlike any other. Truly a hidden gem!

Ishaan C.

20-07-2023

Our journey with V-Go Yachting's Turkey Blue Cruises was nothing short of magical. A perfect escape from reality.

Wiktor H.

21-07-2023

V-Go Yachting's Turkey Blue Cruises set the standard for luxury travel. Every moment aboard was a new adventure.

Clara P.

22-07-2023

A journey with V-Go Yachting's Turkey Blue Cruises is a feast for the senses. Prepare to be enchanted!

Dexter M.

23-07-2023

V-Go Yachting's Turkey Blue Cruises offer a unique perspective on Turkey's stunning coastline. A must for any travel bucket list!

Cindy D.

24-07-2023

From the first sunrise to the last sunset, V-Go Yachting's Turkey Blue Cruises delivered moments of pure bliss.

Kirsty M.

25-07-2023

V-Go Yachting's Turkey Blue Cruises offer a perfect balance of relaxation and exploration. An unforgettable experience!

Yusuf H.

26-07-2023

The crew of V-Go Yachting's Turkey Blue Cruises treated us like family from day one. Their warmth and hospitality made all the difference.

Farhan S.

27-07-2023

An escape to paradise with V-Go Yachting's Turkey Blue Cruises. We returned home rejuvenated and inspired.

Zack G.

28-07-2023

V-Go Yachting's Turkey Blue Cruises provide a luxurious retreat amidst the natural splendor of Turkey's coast. Simply breathtaking!

Syeda H.

29-07-2023

A journey with V-Go Yachting's Turkey Blue Cruises is a symphony of luxury and adventure. Prepare to be amazed!

Miles C.

30-07-2023

Our experience with V-Go Yachting's Turkey Blue Cruises was nothing short of extraordinary. We can't wait to return for another voyage!

Sanaa T.

31-07-2023

Exploring the enchanting coastlines of Fethiye, Marmaris, and Olympos aboard V-Go Yachting's Turkey Blue Cruises was a journey filled with wonder and adventure.

Oscar F.

01-08-2023

V-Go Yachting's Turkey Blue Cruises offer the perfect opportunity to discover the hidden gems of Fethiye, Marmaris, and Olympos. Each stop was more captivating than the last.

Ella Joseph

02-08-2023

From the bustling harbors of Fethiye and Marmaris to the serene beauty of Olympos, V-Go Yachting's Turkey Blue Cruises showcase the diverse landscapes of Turkey's coastline.

Orla A.

03-08-2023

Embarking on a cruise with V-Go Yachting allowed us to experience the charm of Fethiye, the vibrancy of Marmaris, and the tranquility of Olympos, all in one unforgettable journey.

Jasmine H.

04-08-2023

Sailing with V-Go Yachting's Turkey Blue Cruises provided an immersive cultural experience, with stops in picturesque ports like Fethiye, Marmaris, and Olympos.

Calum M.

05-08-2023

The combination of luxury and adventure on V-Go Yachting's Turkey Blue Cruises perfectly complemented our exploration of Fethiye, Marmaris, and Olympos. Truly the trip of a lifetime.

Huw H.

06-08-2023

V-Go Yachting's Turkey Blue Cruises offer an ideal way to discover the breathtaking beauty of Fethiye, Marmaris, and Olympos. Each destination was more captivating than the last.

Leah Hull

07-08-2023

Exploring the ancient ruins of Olympos, the bustling markets of Fethiye, and the vibrant nightlife of Marmaris aboard V-Go Yachting's Turkey Blue Cruises was an experience we'll never forget.

Annika C.

08-08-2023

V-Go Yachting's Turkey Blue Cruises provide the perfect balance of relaxation and exploration, with stops in charming towns like Fethiye, Marmaris, and Olympos.

Kaden R.

09-08-2023

From snorkeling in the crystal-clear waters of Fethiye to hiking the trails of Olympos, V-Go Yachting's Turkey Blue Cruises offer endless opportunities for adventure.

Darren O'Brien

10-08-2023

Sailing along the stunning coastline of Fethiye, Marmaris, and Olympos with V-Go Yachting's Turkey Blue Cruises was a truly magical experience. Each destination had its own unique charm.

Lenny C.

01-08-2023

V-Go Yachting's Turkey Blue Cruises provide a perfect blend of relaxation and exploration, with stops in charming coastal towns like Fethiye, Marmaris, and Olympos.

Anisa N.

12-08-2023

Exploring the hidden coves of Fethiye, the bustling marinas of Marmaris, and the ancient ruins of Olympos aboard V-Go Yachting's Turkey Blue Cruises was a journey filled with unforgettable memories.

Ismail P.

13-08-2023

V-Go Yachting's Turkey Blue Cruises offer a unique opportunity to explore the stunning coastline of Turkey, from the vibrant city of Fethiye to the tranquil shores of Olympos.

Sid C.

14-08-2023

Sailing with V-Go Yachting's Turkey Blue Cruises allowed us to experience the best of Fethiye, Marmaris, and Olympos, from the vibrant culture to the breathtaking scenery.

Tatiana J.

15-08-2023

V-Go Yachting's Turkey Blue Cruises provide the perfect way to explore the hidden gems of Fethiye, Marmaris, and Olympos, with expert guides and luxurious accommodations.

Mollie H.

16-08-2023

From the vibrant nightlife of Marmaris to the serene beauty of Olympos, V-Go Yachting's Turkey Blue Cruises offer a perfect blend of excitement and relaxation.

Jacques M.

17-08-2023

V-Go Yachting's Turkey Blue Cruises offer an unforgettable journey through the stunning coastal towns of Marmaris. Each stop was more captivating than the last.

Tyler Sutton

18-08-2023

Exploring the charming villages of Fethiye, the bustling bazaar of KAs, and the ancient ruins of Olympos aboard V-Go Yachting's Turkey Blue Cruises was an adventure we'll never forget.

Safa H.

18-08-2023

V-Go Yachting's Turkey Blue Cruises offer a unique opportunity to explore the rich history and natural beauty of Fethiye and Olympos. Truly a trip of a lifetime.

Emily M.

19-08-2023

Do you have a yacht you want to rent?

Contact us now and quickly complete your membership and ad creation processes with our team.
Add Your Boat
V-Go Yachting